toner
20 بهمن 1401 - 16:01

اعلام حمایت وزیر آموزش و پرورش از تولیدات کارخانه چوب و کاغذ مازندران

وزیر آموزش و پرورش با تقدیر از تلاش‌های انجام شده در شرکت چوب و کاغذ مازندران برای تولید کاغذ کتاب درسی قدردانی کرد و گفت: طرح خرید از محصولات چوب و کاغذ مازندران برای سال آینده هم تداوم دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، یوسف نوری بعدازظهر امروز در حاشیه بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران، اظهار کرد: کارگران در خط مقدم تولید زمینه اشتغال را فراهم می‌کنند.

وی با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای تولید کاغذ مورد نیاز چوب و کاغذ، تصریح کرد: اراده دولت مستند به فرمایشات مقام معظم رهبری است و با توجه به اینکه امسال سال تولید دانش بنیان و اشتغال‌آفرین است، کار بسیار سختی بوده اما نباید ظرفیت‌های موجود در کشور را معطل کرد.

وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: برای تولید کاغذ ایرانی هر چه تلاش شود کم است، در بسیاری از فناوری‌های نوین ایران جایگاه بسیاری مناسبی دارد در المپیادهای جهانی ما رتبه بالاتری از کشوری مثل آمریکا قرار داریم.

وی با اشاره به تحریم‌های اعمال شده متعدد برای کشور،گفت: یک مورد از تحریم‌ها برای هر کشوری غیر از ایران کافی بود اما در همه مسائل تحریم هستیم ولی با عزت و باوری که داریم از تحریم‌ها هم عبور می‌کنیم.

نوری با اعلام اینکه آمده‌ام تشکر داشته باشیم از بابت اقدامات انجام شده، گفت: در دولت یکی از افتخارات این مجموعه تولیدات چوب و کاغذ مازندران بوده است.

وی اضافه کرد: بنده آمده‌ام از  یک کار خوب تقدیر انجام دهیم و باید از این دست کارها به صورت زنجیر وار حمایت شود.

پایان پیام/۸۶۰۰۴/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 1029958